- +38 067 760 90 90
- info@bypass.com.ua
- Mon - Fri: 9:00 - 18:30
- EN / UA
Delta – світовий виробник рішень з керування електричною енергією та теплоенергією. Головний офіс знаходиться у Тайвані.
Delta Electronics (Netherlands) B.V. – авторизоване представництво у Европі.
Головні виробничні потужності та центри R&D розташовані у : Китаї, Европі, Японіі, Сингапурі, Тайланді та США.
Гібридна система Delta E5 Energy Storage System є представником останнього поколення обладнання для перетворення та генерації сонячної енергії в мережу з додатковою функцією накопичення надлишку в акумуляторну батарею. Накопичена енергія може бути використана для компенсації недостатньої у мінливу погоду сонячної енергії, а також для автономного електроживлення навантаження при відключенні зовнішньої мережі.
Комплект системи складається з Інвертора та Li-Ion батареї, специально розроблених як комплексне рішення від одного виробника. Комунікація інвертора та батарейного блоку виконується по шині CAN. Батареї можуть підключатися у паралель для збільшення часу резервування (виробником рекомендовано не більше 2-х блоків до кожного інвертора). Типовий час автономної роботи від батарей при навантаженні 3.6КВт складає приблизно 90 хв. , з подвоєним комплектом – до 200 хв.
Додатково рішення може бути укомплектоване системою моніторингу Delta Power Meter PPM P1E-000 – однофазним (чи трифазним) вимірювачем з панеллю відображення режимів роботи системи у реальному часі. Сенсорний екран Delta Smart призначений для відображення головних пареметрів а також для віддаленого налаштування режимів роботи усії системи.
Комплект з трьох інверторов может працювати у трифазній мережі. Моніторинг такої системи виконується рішенням Delta Power Meter PPM P3E-000.
Інвертор має два входи для підключення сонячних панелей (2 MPPT). Комутація виконується за допомогою роз’ємів MC-4.
Можливі два варьянти підключення:
Напруга на вході кожного трекера не повинна перевищювати 550VDC. Рекомендовано підключати сонячні панелі із розрахунку обмежання загальної напруги послідовного ланцюга Uoc усіх панелей, з урахуванням температурних коефіціентів для регіону експлуатації.
Для захисту ланцюгів трекерів Інвертора від прямої дії блискавки або перенапруги, а також імпульсних наведених перешкод, рекомендовано використовувати розрядники T2 з додатковою розв’язкою через плавкі запобіжники (не меньш 12А на трекер).
Включення та вимкнення системи виконується одним перемикачем на нижній панелі (Disconn AC/DC).
Система перевіряє параметри вхідної мережі, параметри напруги на вході трекерів та напругу батарей. Тест системи зазвичай триває 30 сек після чого виконується почергове підключення силових ланцюгів через реле (окрема частина у інверторі). Це зроблено для захисту силових компонентів від неправильної комутації а також для виявлення можливих проблем у конкретних ланцюгах інвертора.
У випадку неправильного включення або збою – система видає помилку з указанням коду несправності та переходить у режим очикування. В окремих випадках – система може проводити циклічний тест з різним часом циклу для більш точного виявлення типу несправності.
Система може працювати без акумуляторної батареї як звичайний мережевий інвертор.
Комплект може працювати як автономна система без зовнішньої мережі. Режим Standalone доступний для ввімкнення кнопкою на нижній панелі або на блоку батарей.
У комплекті інвертора та батарейного блоку є пара силових роз’ємів Phoenix Contact. Комутація кабелю у роз’ємі виконується за декілька секунд без додаткового монтажного інструменту.
Номінальний струм заряду та розряду батарей обмежений параметрами інвертора. Розрахунковий максимальний струм може бути до 45А.
Використання додаткових елементів коммутації (размикачив, автоматів захисту) – не є обов’язковим.
У комплект постачання не входить кабель підключення батарей. Рекомендовано використовувати гнучкий мідний кабель січенням не більше 16мм2.
Фіксація роз’єму нагадує конструкцію MC-4.
Рухома частина на Мінусовому (“-“) роз’ємі, при рухах у сторони, відсуває кріплення та знімає механічну фіксацію. Розмикання роз’ємів виконується з невеликим зусиллям.
У техничному описі (мануалі) є додаткове зображення та рекомендації по використанню викрутки у якості супутніх інструментів для розмикання контактів. Технічно – таке рішення не доцільне, так як при значному перевищенні навантаження можна зломати рухому частину або зачипляючий виступ, що частково порушує цілісність конструкції роз’єму.
Для підключення кабелю живлення до інвертора використовується роз’єм з поворотним фіксуючим механізмом Amphenol 16A (Amphenol-Tuchel Electronics GmbH). Роз’єм складається з декількох поворотних частин. Гумовий ущільнювач кабелю зі змінним диаметром отвору розрахован для фіксації 5-ти жильного кабелю з проводниками січенням по 4мм2 та загальним диаметром ізоляції до 16мм. Герметичність роз’ємної частини забезпечує захист контактної групи від зовнішнього впливу по класу IP65.
Після включення інвертора проходит начальна ініциіалізація параметрів під стандарти країни експлуатації.
Рекомендовані параметри для України:
Після ініціалізаціі пристрій переходить у робочий режим. Меню користувача спрощено та дозволяє налаштовувати: Час, Режими риботи, Параметри роботи батарей а також переглядати данні по генерації та споживанню енергії.
Основні налаштування також можна змінити у головному меню.
Додатково (доступно тільки для авторизованого персоналу у меню інсталяціі Install Settings) можна провести налаштування параметрів для модуля WiFi (поставляєтся опціонально) та відкорегувати параметри підключаемих батарей.
Налаштування параметрів інсталяції рекомендовано виконувати тільки спеціально обученому персоналу, так як вони можуть вплинути на критичні режими работи обладнання та привести до порушення його фунціонування.
Комплексне рішення Delta Hybrid призначено для експлуатації у приватних будинках та розраховано для забезпечення живлення споживачів, які не мають великого імпульсного споживання (пускових струмів).
При виборі рішення для генерації енергии в мережу за “Зеленим тарифом” як основного режиму роботи – рекомендовано, щоби потужність генерації сонячних панелей перевищювала потужність споживання. У іншому випадку – споживач сплачує за енергію, яку споживає від мережі.
Якість виготовлення системи дозволяє використовувати рішення в умовах підвищенної вологості (підвал, вілична площадка або під навісом) та інших складних умовах експлуатації (приміщення з обмежаним шумовою дією, запиленням).
Пристрій має природнє охолодження. У якості охолоджуючочих поверхонь виступають алюмінієві корпуси блоків.
Рекомендоване встановлення у місцях без прямого впливу сонячного опромінення.
Інсталляція та обслуговування обладнання повинне проводитися тільки авторизированим персоналом.
Рішення поставляються зі складу в м.Київ.
Офіцйна гарантія на території України виконується авторизированным Сервисним Центром Delta в Україні на базі компанії дистрибутора комплексних рішень – Мегатрейд.
Усі питання з приводу придбання рішень Delta Hybrid Energy Systems а також техничного супроводження проектів на території України Ви можете вирішити з нами або з нашими партнерами.
Ми гарантуємо оптимальні умови поставки, встановлення та обслуговування обладнання.